Home      Biografia    Studio    Mastering    Artykuły    Albumy    Sklep Remastering Płyt i plików    FAQ    Kontakt    Linki

  

Studio Emotion Converting Plant (ECP) produkuje też płyty w innych stylach muzycznych. Przykładem takiej produkcji jest ostatnio wydana płyta z wielkimi przebojami muzyki biesiadnej, "Mariusz i Natalia- Impreza Polska vol. 1"

Wchodząc na poniższe linki możecie Państwo bliżej zapoznać się z tymi płytami, 
a także posłuchać próbek mp3 z tych albumów. 
Aby zakupić płytę proszę wejść do działu 
Sklep 

Album "NIEBA" - zobacz więcej>>

  
Płyta "The Land Of Ma-La-Bur" (w przygotowaniu) - zobacz więcej>>  


 


Album "My Guitar" - zobacz więcej>>  
 

Album "Umysł Oświecony" - zobacz więcej>>


 

Płyta "Impreza Polska vol.1" - zobacz więcej>>

Album "Eterna" - zobacz więcej>>

 

Produkujemy też nagrania medytacyjnyjne i relaksacyjne, dostępnych przez lidera polskiego rynku New Age i nagrań terapeutycznych, portal Spojrzenie  www.sklep.spojrzenie.com.pl 

Oto nasze nagrania dostępne przez "Spojrzenie"

Opis produktu:

"...Od niepamiętnych czasów ludzie medytują, aby oderwać się od zwykłego, trywialnego świata i wznieść w obszary, które zwykły umysł ogarnąć i pojąć nie może. Aby to osiągnąć stosują różne, nierzadko bardzo drastyczne i wymagające wielu wyrzeczeń metody. Nagrodą jest stan poznania pozazmysłowego, w którym odpowiedź na każde pytanie jest możliwa i w którym umysł doznaje niezwykłego szczęścia i błogości. Taki stan nazywamy Oświeceniem...".

 

Opis produktu:

"...Każdego poranka wszyscy z nas stoją przed poważnym wyzwaniem. Wyzwanie to polega na takim nastrojeniu umysłu, aby spędzić stojący przed nami dzień jak najlepiej i jak najkorzystniej dla nas, aby sprawy, jakie mamy podczas tego dnia przedsięwziąć ułożyły się dla nas korzystnie i pomyślnie. By zaczerpnąć pełnymi garściami z tego, co życie ma nam do zaoferowania!

Nagrodą jest stan wyższego poznania spotykających nas zdarzeń ze względu na lepsze nastrojenie umysłu. W takiej sytuacji będziemy mogli szybciej zareagować na jakieś nieprzewidziane wydarzenia czy też szybciej uzyskać odpowiedź na wszystko, co nas spotyka podczas tego dnia, pozostawiając nasz umysł jednocześnie w stanie niezwykłego szczęścia i błogości. Taki stan nazywamy Oświeceniem w codzienności..."

 


Opis produktu:

"...Od dawien dawna wieczór uważany jest przez mistrzów medytacji i relaksacji za doskonałą porę do medytacji relaksującej. Zapadająca w sen natura i pora pomiędzy światłem dnia i zmrokiem działa korzystnie na nasze myśli i skłania do uspokojenia się. Miniony dzień zawsze pozostawia za sobą w naszym umyśle pozostałości w postaci jakichś negatywnych przeżyć, niepowodzeń, rozterek. Ważne jest, aby nie zabierać tego ze sobą w sen i aby korzystnie wyciszyć umysł przed odpoczynkiem..."

Opis produktu:

"...Budda uniósł w swojej dłoni kwiat i powiedział: "Posiadam Prawdziwe Oko Dharmy, cudowny umysł Nirwany, prawdziwą Formę Bezforemności, oraz subtelną Bramę Dharmy, niezależną od słów i przekazywaną poza doktryną. Tę powierzam Kaśyapie". Budda w swoich ostatnich słowach podkreślił, że by osiągnąć oświecenie należy polegać wyłącznie na sobie, szukać prawdy w sobie i nie ustawać w wysiłkach. Bo prawda zen nie tkwi w słowach, tkwi w osobistym doznaniu..."

Opis produktu:

"...Nagranie to jest całkowicie odmienne od wszelkich innych. Jego odmienność polega nie tylko na czysto artystycznych, muzycznych walorach, ale na jego głębokim i prawdziwym działaniu. Daje to, co każde relaksacyjne nagranie dawać powinno - prawdziwy relaks, ukojenie, odpoczynek. Jest tak skomponowane, że można go słuchać wielokrotnie i nigdy nie znuży słuchacza. Dlatego jest to nagranie, którego używa się na co dzień, a nie leży na półce po jednokrotnym przesłuchaniu !..."

 

Nagrania innych artystów:

 

Opis produktu:

Gongi i misy tybetańskie to zupełnie niezwykłe instrumenty. Powodują one silne i narastające wibracje, które są absorbowane przez ciało słuchacza. Wibracje gongów mają bardzo korzystne dla ludzkiego organizmu działanie, dlatego stosowane są w niekonwencjonalnym leczeniu najróżniejszych schorzeń, również na tle nerwowym.

Płyta znakomitego, dyplomowanego specjalisty, Stanisława Kubaszaka z Krakowa zawiera 4 nagrania pomyślane nie tylko jako świetna relaksacja, ale jako muzyka terapeutyczna. Misy i gongi potrafią dostroić nasz organizm do właściwych wibracji i spowodować ustąpienie wielu schorzeń, również tych powstałych w układzie nerwowym. Mają one ogromnie korzystny wpływ na zwiekszenie naszej koncentracji w relaksacji czy medytacji, dlatego doskonale nadają się np. do ćwiczeń Hatha Jogi czy Jogi Taoistycznej. 


English version     

 


 

Studio Masteringu ECP
 
Mastering Studio  ECP

 

 

Koncerty

 

Tuning

  Reaper Tutorial
  Reaper
Warsztaty

 

  Naprawa i regulacja gitar i gitar basowych