Home    Biografia    Studio    Mastering    Artykuły    Albumy    Sklep    FAQ    Kontakt    Linki

  

TUNING I LUTNICTWO GITAROWE

-wymiana przetworników gitarowych i basowych
-regulacja gitar i basów
-naprawy lutnicze
-doradztwo w dziedzinie doboru instrumentu
-uwagi i informacje na temat znanych modeli gitar i gitar basowych

 

Dobra gitara elektryczna czy gitara basowa to obecnie jedne z najbardziej poszukiwanych instrumentów. Chociaż ich dostępność jest ogromna, a ceny bardzo niskie muzycy często nadal szukają instrumentu, który spełniłby ich wymagania w 100%.

Wiele firm jest nierzadko znacznie przereklamowana, a jakość ich instrumentów niekoniecznie odpowiada bardzo wysokiej cenie, jaką musimy za nie zapłacić! W wielu wypadkach jest dużo lepiej przebudować swój instrument i poprawić jego brzmienie, niż kupować nowy, znacznie droższy i niekoniecznie aż taki doskonały.

 

Przedstawiamy ofertę przebudowy oraz poprawy jakości gitar elektrycznych i basowych. Obejmuje ona typowe przeróbki elektroniki wymianę przetworników włącznie z poradami jakie zastosować, naprawy uszkodzonych główek oraz inne naprawy lutnicze. Oferujemy również profesjonalną regulację wysokości strun i napięcia śruby gryfu oraz regulację stroju gitary.

Po takich przeróbkach czy usprawnieniach Twój instrument zabrzmi o wiele lepiej i będziesz mógł nadal cieszyć się wielką przyjemnością gry!

 

Po wszelkie informacje związane z przeróbką gitar i gitar basowych a także ich strojeniem, ustawianiem, regulacją i naprawą prosimy pisać na:

info@studiomastering.net

lub dzwonić: 666113330

  

 

  
 

English version     

  
 

Studio Masteringu ECP
 
Mastering Studio  ECP

 

 

Koncerty

 

Tuning