Home       Studio     Mastering     Artykuły    Remastering Płyt i plików
    FAQ    Kontakt    Linki

MASTERING

i nie tylko...
 

MASTERING STUDIO  EMOTION CONVERTING PLANT 

E.C.P. 

 


 Zapewniamy najlepszą jakość dźwięku w produkcji następujących stylów muzycznych:  

-Hip Hop\Rap
-Club\Trance\Techno\Ambient\Dance z wokalem lub bez
-Hard Rock\Heavy metal

Oferujemy również nagrywanie i miksowanie zespołów grających muzykę biesiadną np. grup weselnych chcących zarejestrować płytę demo dla klientów. 

NAGRANIA W TERENIE
W razie potrzeby jesteśmy w stanie przyjechać wraz z całą potrzebną aparaturą w celu dokonania nagrań, po czym dokończyć miksowanie i mastering już w studiu. 
    

 

 
 

 

 Oferujemy kilkunastoletnie doświadczenie w dziedzinie nagrań  i masteringu, jak również innych zagadnień związanych z produkcją muzyki.

Nasze ceny są przystępne dla każdego.

 Naszym głównym motto jest zadowolenie Klienta, wychodzimy z założenia, że muzyka artysty powinna być nagrana i utrwalona w najwyższej możliwej jakości, gdyż właśnie w formie nagrania na płycie przechodzi do historii.


Gwarancja jakości

Jakość naszej pracy jest w pełni gwarantowana - jeśli w nagraniu wystąpią jakieś wady z naszej winy powtórzymy nagranie albo mastering bez obciążania Klienta.W skład naszych usług wchodzi:
 

· Nagrywanie podkładów - produkowanie całkowicie nowych projektów od zera.

· Mastering - polepszanie i optymalizacja gotowych miksów w celu uzyskania najlepszej możliwej jakości brzmienia przed skierowaniem materiału do produkcji seryjnej.

· Remastering - Z uwagi na stale rozwijający się sprzęt i postęp techniczny w dziedzinie produkcji muzyki nagrania będące kiedyś szczytem możliwości technicznych pod względem jakości dźwięku dziś dadzą bardzo znacznie poprawić. Oferujemy usługi remasteringu, to jest polepszanie nagrań uprzednio wydanych.  
 

· Mixing - remiksy uprzednio nagranych ścieżek, zgrania gotowych grup instrumentów oraz konsultacja produkcyjno-aranżerska dla wszystkich, którzy pragną unowocześnić swój materiał przez zaaranżowanie go w nieco inny sposób.

· Overdubbing - nakładanie pojedynczych lub kilku instrumentów muzycznych na podkład muzyczny Klienta
W przypadku, gdy zespół lub pojedynczy wykonawca potrzebuje użyć w swoim nagraniu instrumentu, jakim nie dysponuje, możemy dograć te instrumenty w naszym studiu. W skład oferty overdubbingu wchodzi dogrywanie instrumentów takich jak gitara basowa, gitary elektryczna i akustyczna, syntezatory, fortepian, instrumenty perkusyjne oraz wykonywanie programowanych sequencerem partii takich jak loopy, rytmy perkusyjne z użyciem najnowszych brzmień oraz dogrywanie innych specjalnych instrumentów za pomocą samplera.  


 · Restoring\premastering - odszumianie, eliminacja trzasków i optymalizacja poziomu i spektrum oraz        ustereofonicznianie starych (archiwalnych) lub źle wykonanych nagrań. Gwarantujemy bardzo dużą poprawę jakości brzmienia nawet bardzo starych czy źle nagranych utworów.  
 

· Pomoc w profukcji  i aranżacji utworu* - aranżacja jest bardzo ważna, ponieważ najlepszy nawet utwór gdy np. jest za długi stanie się nudny, a umiejętność wprowadzenia właściwego instrumentu we właściwym momencie stanowić może o sukcesie utworu. W E.C.P. posiadamy doświadczenie mogące służyć bardzo dużą pomocą w kwestii aranżowania nie w pełni ukończonych kompozycji. 

· Jingle  - produkcja jingli, spotów i reklam radiowych wraz z ich kompozycją. Spoty i zajawki oraz bardziej rozbudowane reklamy radiowe wchodzą w skład naszych specjalności. Posiadamy własnych lektorów, którzy biorą udział w produkcji jingli i reklam. W przypadku spotów i jingli zawierających fragmenty oryginalnych piosenek reklamujacychg dany towar czy usługę jesteśmy w stanie nagrać je w całości korzystając z własnych artystów współpracujących z naszym studiem.

· Nagrywanie i produkcja audiobooków - oferujemy kompletną usługę nagrywania audiobooków oraz prezentacji multimedialnych wraz z oprawą muzyczną. Nagrania lektorskie realizujemy przy pomocy naszych własnych lektorów lub istnieje możliwośc nagrania w naszym studiu innego lektora. Oferujemy absolutnie profesjonalne brzmienie i doskonałą oprawę muzyczną do wszelkich nagrań z użyciem głosu lektora. Prezentacje multimedialne mogą zawierać 100% oryginalną muzykę, skomponowaną w naszym studiu, której prawa autorskie przechodzą do rąk nabywcy usługi wraz z zamówieniem, lub na życzenie Klienta używamy jako podkład dostarczoną przez niego muzykę. 


· Montaż i obróbka materiałów wideo - edycja filmów, montaż materiałów VHS ze ślubów, wesel oraz przyjęć i innych uroczystości, produkcja filmów avi i płyt DVD. Produkcja pokazów slajdów np. z wyjazdów wakacyjnych wraz z ich udźwiękowieniem. Polepszamy jakość zarejestrowanych fimów wideo w różnych formatach, takich jak video 8, VHS, VHS-C, mpeg, avi i innych. Korekcja koloru, jasności, kontrastu i balansu kolorów oraz poprawa jakości ścieżek dźwiękowych do filmów.  

- odszumianie i poprawa jakości starych nagrań video np. z taśm VHS lub kamer analogowych.
- wyostrzanie i redukcja szumów ze złej jakości video
- stabilizacja obrazu i usuwanie negatywnych skutków np. przekontrastowania i przesterowania obrazu
- nakładanie efektów specjalnych na obraz takich jak rozmycie, efekt sepii, starej fotografi, itd.

 

Po wszelkie informacje związane z produkcją muzyki oraz pytania z tym związane prosimy pisać na:

bestmastering@gmail.com

tel 666113330

Przygotowanie materiału do masteringu >>English version     

 

Studio Masteringu ECP
 
Mastering Studio  ECP

 

 

 

 

Tuning modyfikacja polepszenie poprawa brzmienia kolumn

 
Reaper Tutorial
 
Reaper
Warsztaty